Nabízíme úklid domácnosti (jak byty tak i rodinné domy) či firem v Roztokách u Prahy, pražském Suchdole, Úholičkách  nebo ve Velkých Přílepech a blízkém okolí za velmi konkurenční ceny a flexibilních podmínek.

V nabídce je jak běžný úklid tak i možnost generálního například po rekonstrukcích či malování (netýká se vynášení sutě, kamení apod. – pouze obecně těžkých nákladů). Je možné uklízení jak jednorázové tak pravidelné, vše závisí na domluvě s klientem. Běžný úklid většinou obnáší luxování a mytí podlah, vytírání prachu, vynášení odpadků, mytí WC a koupelny případně mytí oken podle potřeby a přání.  Práce vykonává 1 osoba.

Obecný ceník úklidu pro domácnosti (předpokládá se domácnost běžně vybavenou čistícími prostředky, vysavačem apod.), lokality Praha Suchdol, Roztoky u Prahy, Úholičky, Velké Přílepy – včetně blízkého okolí:

Jednorázový běžný úklid domácnosti: 170 Kč/hodinu
Pravidelný běžný úklid domácnosti: 120 Kč/hodinu (od druhého úklidu, při prvním platí sazba pro jednorázový, pravidelnost by měla být minimálně jednou za čtrnáct dní, jinak půjde o úklid jednorázový – samozřejmě konkrétní případy, jako výjezdy na dovolené apod. se vždy řeší individuálně po domluvě)
Generální úklid (čili jak je uvedeno výše například po malování apod.): 200 Kč na hodinu

Obecný ceník za úklid pro firmy (lokality Praha Suchdol, Roztoky, Úholičky, Velké Přílepy – případně blízké okolí těchto míst):
Řešení závisí od pravidelnosti, náročnosti a požadavků. Ceny jsou většinou podobné či stejné jako u uklízení domácností s výjimkami:
mytí normálním úžíváním znečištěných oken + 5kč/m2
úklid vnějších prostor – dohodou

Všechny ceny se týkají normální pracovní doby od 8 hodin do 19 hodin. Úklid mimo tento čas je možný, ale po individuální domluvě a s příplatkem 50 procent (samozřejmě rozumně ukončené předem rozpočaté činnosti se to netýká).

V případě zájmu volejte 731 146 892

http://uklidroztoky.kvalitne.cz/

Podobná reklamní prezentace vaší firmy či nabídky na stránkách Rady Kutilům ? Info ZDE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pro přidání komentáře vypočítejte (ochrana proti spamu) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.