Rady kutilům popisují různé nápady a triky, které mohou ulehčit nebo zlevnit fungování našich domácností.  Jedná se o postřehy či tipy autorů článků (a v komentářích pod články také o názory diskutujících návštěvníků), které čtenář může, ale nemusí využít. Pokud tak učiní, bude to pouze na jeho vlastní zodpovědnost. Zvláště u odbornějších prací je přinejmenším napoprvé dobré vše konzultovat ještě s odborníkem.

Na stránkách rad pro kutily je několik dostupných míst a způsobů pro reklamu.

1. Horni a dolní banner – zobrazují se na hlavní stránce, u každého článku a také v archivech kategorií.

Cena je 4000 korun za měsíc za banner horní a 40 000 korun za rok. U dolního banneru je to 2000 korun za měsíc nebo 20 000 korun za rok. Rok je také maximální možná doba objednávky reklamního prostoru.

2. Další plochy – nyní máte nabídku inzerovat zde s využitím Skliku a nebo některé plochy spravuje systém Adexpert, aktuální ceník záleží v prvním případě od nastavení vašeho prokliku a v druhém od informací uvedených na jejich stránkách – odkaz.

Jaká jsou omezení pro reklamu zde ? Vámi nabízený produkt nesmí být z kategorie produktů “pouze pro plnoleté” nebo propagovat léky či lékárny.

V případě zájmu o nějaký z výše uvedených nabízených typů reklamy nebo jiný s propagací spojený dotaz napište na email ali2000(místo závorek a tohoto textu dejte zavináč)interia.pl

Prosím nepište mi různé výtečné nabídky affiliate programů či nějakých vašich produktů nebo dotazy k obsahu stránek, takové emaily skončí ve spam koši. Dotazy či doplňky k obsahu stránek (ale ne špatně zamaskovaná reklama vašeho produktu) je možné uvádět v komentářích pod konkrétními články a tam jsou velmi vítané.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Pro přidání komentáře vypočítejte (ochrana proti spamu) Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.